Bradley’s introduceert vier nieuwe Fairtrade theesmaken.

Bradley’s introduceert vier nieuwe Fairtrade theesmaken.

Cover afbeelding voorBradley’s introduceert vier nieuwe Fairtrade theesmaken.

Bradley’s Fairtrade Organic heeft vier nieuwe theesmaken geïntroduceerd. Het assortiment is hiermee uitgebreid tot tien verschillende Fairtrade en biologisch gecertificeerde smaken. De vier nieuwe varianten zijn:

Groene Thee Granaatappel

Een heerlijk frisse groene thee met natuurlijk aroma van granaatappel. Doordat de groene thee niet is geoxideerd wordt het natuurlijke karakter en de smaak behouden. 

Zoethout 

Een 100 procent zoethout infusie met een unieke smaak

Witte thee Vanille Aardbei

Witte thee bevat de eerste jonge knoppen van de theeplant. Aan deze mooie thee zijn natuurlijke vanille- en aardbeiaroma toegevoegd voor een heerlijke smaakbeleving. 

Witte thee Honing Citroen

Een heerlijke witte thee met natuurlijke honing- en citroenaroma voor een zachte en volle smaak. 

Het Fairtrade assortiment van Bradley’s is verkrijgbaar via koffiebranders en groothandels. De thee wordt verpakt in heat seal enveloppen voor luchtdichte afsluiting en gegarandeerde versheid. Ook is er een bamboe theekist ontworpen waarin de verschillende theesmaken mooi gepresenteerd kunnen worden.