Sluiten
HomeMedewerkers

Medewerkers

"Bij Fairtrade staan mensen centraal. Mensen verschillen. Rechten niet. En daar maakt Fairtrade het verschil!"

Alien Huizing

Supply & Development huizing@maxhavelaar.nl

Benno Geldman

Control & Certification geldman@maxhavelaar.nl

“Bij een duurzaam assortiment hoort een eerlijke prijs.”

Bert Jongert

Business Development Management jongert@maxhavelaar.nl

"Eerlijkere prijzen om armoede aan te pakken en duurzame ontwikkeling mogelijk te maken. Hier hebben we de hele handelsketen bij nodig, daar zet ik me met enthousiasme voor in. Samen kunnen we echt verschil maken!"

Ellis Rodenburg

Business Development Management rodenburg@maxhavelaar.nl

Mensen zijn overal gelijk. Echter, de wereld is ongelijk verdeeld door dezelfde mens. Fairtrade helpt daar verandering in te brengen... by making 'trade fair'!

Ester Pendavingh

Business Development Management pendavingh@maxhavelaar.nl

Han Hoogvliet

Finance, Licensing & Services hoogvliet@maxhavelaar.nl

“Every time you spend money, you're casting a vote for the kind of world you want.” – Anna Lappé

Hester Janssens

Policy & Advocacy janssens@maxhavelaar.nl

"You cannot protect the environment unless you empower people, you inform them, and you help them understand that these resources are their own, that they must protect them."

Jasminka de Vries

Finance, Licensing & Services devries@maxhavelaar.nl

Fairtrade verbindt mensen. Dat hebben we nodig. Om elkaar te begrijpen. Begrip opent je ogen en je hart.

Jenna Heysters

Marketing & Communications heysters@maxhavelaar.nl

“Boeren een leefbaar inkomen bieden en kansen om te investeren, met aandacht voor mens en milieu. Dat proef je uiteindelijk in je kopje koffie, je reep chocola, etc. en draagt bij aan echte, duurzame ontwikkeling.”

Jos Harmsen

Supply & Development harmsen@maxhavelaar.nl

Karen Bouwsma

Policy & Advocacy bouwsma@maxhavelaar.nl

Kiki Maat

Marketing & Communications maat@maxhavelaar.nl

Lieke van der Velden

Stagiair Marketing & Communications vandervelden@maxhavelaar.nl

Margit Hijzen

Business Development Management hijzen@maxhavelaar.nl

"Bij Fairtrade is de inzet en passie voor een betere wereld groot. Ik ben er trots op om daar onderdeel van te zijn."

Meike Koster

Marketing & Communications koster@maxhavelaar.nl

"Fairtrade heeft echt impact, dat heb ik zelf mogen ervaren in Ivoorkust. Super trots!"

Olga Wiersma

Business Development Management wiersma@maxhavelaar.nl

"Eerlijk duurt het langst."

Pauline de Visser

Business Development Management devisser@maxhavelaar.nl

"De eigenwaarde en trots bij Fairtrade de boeren omdat zij financieel op eigen benen kunnen staan is geweldig."

Peter d’Angremond

Executive Director dangremond@maxhavelaar.nl

"Van de maan af gezien, zijn we allen even groot."

Susanne Boetekees

Policy & Advocacy boetekees@maxhavelaar.nl