Sluiten
Medewerkers

Medewerkers

"Small deeds done are better than great deeds planned"

Yme Quispel

Business Development Management yme@fairtradenederland.nl

"Bij Fairtrade staan mensen centraal. Mensen verschillen. Rechten niet. En daar maakt Fairtrade het verschil!"

Alien Huizing

Supply & Development alien@fairtradenederland.nl

Benno Geldman

Control & Certification benno@fairtradenederland.nl

“Bij een duurzaam assortiment hoort een eerlijke prijs.”

Bert Jongert

Business Development Management bert@fairtradenederland.nl

"Eerlijkere prijzen om armoede aan te pakken en duurzame ontwikkeling mogelijk te maken. Hier hebben we de hele handelsketen bij nodig, daar zet ik me met enthousiasme voor in. Samen kunnen we echt verschil maken!"

Ellis Rodenburg

Business Development Management ellis@fairtradenederland.nl

Han Hoogvliet

Finance, Licensing & Services han@fairtradenederland.nl

"You cannot protect the environment unless you empower people, you inform them, and you help them understand that these resources are their own, that they must protect them."

Jasminka de Vries

Finance, Licensing & Services jasminka@fairtradenederland.nl

Fairtrade verbindt mensen. Dat hebben we nodig. Om elkaar te begrijpen. Begrip opent je ogen en je hart.

Jenna Heysters

Marketing & Communications jenna@fairtradenederland.nl

“Boeren een leefbaar inkomen bieden en kansen om te investeren, met aandacht voor mens en milieu. Dat proef je uiteindelijk in je kopje koffie, je reep chocola, etc. en draagt bij aan echte, duurzame ontwikkeling.”

Jos Harmsen

Supply & Development jos@fairtradenederland.nl

Karen Bouwsma

Policy & Advocacy karen@fairtradenederland.nl

Kiki Maat

Marketing & Communications kiki@fairtradenederland.nl

Margit Hijzen

Business Development Management margit@fairtradenederland.nl

"Bij Fairtrade is de inzet en passie voor een betere wereld groot. Ik ben er trots op om daar onderdeel van te zijn."

Meike Koster

Marketing & Communications meike@fairtradenederland.nl

"Fairtrade heeft echt impact, dat heb ik zelf mogen ervaren in Ivoorkust. Super trots!"

Olga Wiersma

Business Development Management olga@fairtradenederland.nl

"De eigenwaarde en trots bij Fairtrade de boeren omdat zij financieel op eigen benen kunnen staan is geweldig."

Peter d’Angremond

Executive Director peter@fairtradenederland.nl

"Van de maan af gezien, zijn we allen even groot."

Susanne Boetekees

Policy & Advocacy susanne@fairtradenederland.nl

Raad van toezicht

Martijn van Dam

Voorzitter

Eric Drok

Penningmeester & Lid van de Audit Commissie

Lynn Zebeda

Algemeen Lid

Rowena Achterkamp

Algemeen Lid

Sietze Montijn

Algemeen Lid

Sjaak de Korte

Algemeen Lid

Willem Lageweg

Algemeen Lid