Sluiten
HomeMedewerkers

Medewerkers

Bij Fairtrade staan mensen centraal. Mensen verschillen. Rechten niet. En daar maakt Fairtrade het verschil!

Alien Huizing

Supply & Development huizing@maxhavelaar.nl

Bert Jongert

Business Development Management jongert@maxhavelaar.nl

Ellis Rodenburg

Business Development Management rodenburg@maxhavelaar.nl

Ester Pendavingh

Business Development Management pendavingh@maxhavelaar.nl

Han Hoogvliet

Finance, Licensing & Services hoogvliet@maxhavelaar.nl

Hester Janssens

Policy & Advocacy janssens@maxhavelaar.nl

Karen Bouwsma

Policy & Advocacy bouwsma@maxhavelaar.nl

Fairtrade verbindt mensen. Dat hebben we nodig. Om elkaar te begrijpen. Begrip opent je ogen en je hart.

Jenna Heysters

Marketing & Communications heysters@maxhavelaar.nl

“Boeren een leefbaar inkomen bieden en kansen om te investeren, met aandacht voor mens en milieu. Dat proef je uiteindelijk in je kopje koffie, je reep chocola, etc. en draagt bij aan echte, duurzame ontwikkeling.”

Jos Harmsen

Supply & Development harmsen@maxhavelaar.nl

Kiki Maat

Marketing & Communications maat@maxhavelaar.nl

Margit Hijzen

Business Development Management hijzen@maxhavelaar.nl

Bij Fairtrade is de inzet en passie voor een betere wereld groot. Ik ben er trots op om daar onderdeel van te zijn.

Meike Koster

Marketing & Communications koster@maxhavelaar.nl

Fairtrade heeft echt impact, dat heb ik zelf mogen ervaren in Ivoorkust. Super trots!

Olga Wiersma

Business Development Management wiersma@maxhavelaar.nl

Pauline de Visser

Business Development Management devisser@maxhavelaar.nl

De eigenwaarde en trots bij Fairtrade de boeren omdat zij financieel op eigen benen kunnen staan is geweldig

Peter d’Angremond

Executive Director dangremond@maxhavelaar.nl

Think you’re too small to make a difference? Try sleeping with a mosquito in your room.

Tara Scally

Policy & Advocacy/ Spokesperson scally@maxhavelaar.nl

Van de maan af gezien, zijn we allen even groot.

Susanne Boetekees

Policy & Advocacy boetekees@maxhavelaar.nl

Jasminka de Vries

Finance, Licensing & Services devries@maxhavelaar.nl